--
Login Hasło
   Do Meczu Pozostało:
Do Meczu Z MKSem Gogolin Pozostało: -
Derby Wygrane Przez Juniorów - Naprzód Ujazd - Niezdrowice 2:1 Błękitni Jaryszów
Błękitni Jaryszów
Przygotowujący się do nowego sezonu juniorzy LZS Naprzód rozegrali swój drugi mecz sparingowy. Po wyrównującej walce pokonali w derbach gminnych juniorów LZS Błękitni Jaryszów 2:1.

Pierwsza połowa mimo iż emocjonująca, zakończyła się wynikiem 1:1. W pierwszej jak i również drugiej połowie meczu, dobrze znanego naszym kibicom Mateusz Kocur pokonał dwa razy bramkarza przyjezdnych. Dziesięć minut przed końcem meczu goście mogli wyrównać, jednak w całym meczu nasi obrońcy dobrze kontrolowali grę i zatrzymywali kontrataki gości. Najpierw celnie trafił Kamil Juranek, który pewnie wykorzystał jedenastkę (w środek bramki) a błąd popełnił Kamil Ferkowski a zawodnika podciął Marco Tiszbirek, natomiast wynik na 1:1 oraz 2:1 dla Naprzodu ustalił Mateusz Kocur.
Porażka w Pucharze z Polonią Głupczyce
Polonia Głupczyce
Niestety drużyna pod władzą trenera Józefa Malcherka Naprzód Ujazd - Niezdrowice nie awansowała do 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski, po tym jak przegraliśmy z Polonią Głupczyce. Przegraliśmy po bardzo widowiskowym meczu, które lepiej wykonywali goście tego spotkania. W regulaminowym czasie gry padł wynik 4:3 a bramkę w doliczonym czasie gry, która jak mówiąc krótko nic nie dała zdobył Sładek. czyt. więcej...
Najprawdopodobniej Z Rudnem
Młodość Rudno
Już od dzisiaj nasz serwis rozpoczął pracę na pełnych obrotach. Nasi juniorzy dostali pozwolenie na częstsze treningi co pozwoli na lepszą grę między innymi w sparingu z Młodością Rudna. Miejsce i data rozegrania sparingu będą wkrótce ustalone przez trenerów obu drużyn.

Więcej Już Niebawem!
Otwarcie
Błedy/Otwarcie
Niedługo Serwis Naprzodu ruszy prawdopodobnie będzie to 14 Luty o godz: 15:00 serdecznie zapraszam do uczęszczania na stronie i dziękujemy Adrianowi za pomoc w stronce.