..:: Oficjalny Serwis Kibiców LZS-u Naprzód Ujazd - Niezdrowice - Witamy! ::..
   Baner
Polska Piłka







Transmisje Live
   Mecze

Poprzedni - Następny

Przeciwnik: MKS Gogolin
Data: 01.05.2012 | -:-
Stadion: ul.Krapkowicka 6
Wynik Live: -:-

Zapowiedź Meczu Sezonu

   Schotubox
   NaprzódTv
   Monitoring
Osób Online:

Serwis powstał: 11.02.2010 roku !

Translator: English | German | Spanish

Unikalnych wejść: 69,131

Wyświetleń:

Komentarzy: 334

Zdjęć W Galerii: 302

Zarejestrowanych użytkowników: 69



Wskaźnik PageRank
   Reklamy

   Sonda
Czy uważasz, że Naprzód awansuje w tym sezonie do IV Ligi?
Oczywiście
Myślę, że dadzą rade
Wątpię
Nie mam zdania

   Naprzod24h na Facebooku
   Galeria
Nasza Galeria
   --
Login Hasło
   Do Meczu Pozostało:
Do Meczu Z MKSem Gogolin Pozostało: -
Sezon 2005/06
Sezon 2005/06 Terminarz + Tabela


ssssssssss
  Druzyna M Ptk
1 Start Bogdanowice 30 65
2 Czarni Otmuchów 30 56
3 Unia Reńska Wieś 30 52
4 Polonia Gołuszowice-Głubczyce 30 47
5 Naprzód Ujazd Niezdrowice 30 45
6 Ruch Zdzieszowice 30 45
7 Orzeł Dzierżysław 30 45
8 Tęcza Kietrz/Kozłówki 30 44
9 Pogoń Prudnik 30 42
10 ZKS Górażdże 30 40
11 LKS Rusocin 30 40
12 LKS Goświnowice 30 39
13 Sudety Burgrabice 30 39
14 Fortuna Głogówek 30 35
15 Czarni Korfantów 30 25
16 Orzeł Branice 30 19


Kolejka 1 - 13 sierpnia

Sudety Burgrabice 2-1 Unia Reńska Wieś
Start Bogdanowice 6-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Orzeł Dzierżysław 2-1 Orzeł Branice
Tęcza Kietrz/Kozłówki 1-2 Ruch Zdzieszowice
Czarni Otmuchów 1-1 LKS Goświnowice
LKS Rusocin 4-0 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Fortuna Głogówek 1-1 Pogoń Prudnik
ZKS Górażdże 0-0 Czarni Korfantów



Kolejka 2 - 20 sierpnia

Unia Reńska Wieś 4-2 Czarni Korfantów
Pogoń Prudnik 1-2 ZKS Górażdże
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 1-7 Fortuna Głogówek
LKS Goświnowice 2-1 LKS Rusocin
Ruch Zdzieszowice 2-1 Czarni Otmuchów
Orzeł Branice 3-6 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-2 Orzeł Dzierżysław
Sudety Burgrabice 1-2 Start Bogdanowice



Kolejka 3 - 27 sierpnia

Start Bogdanowice 2-3 Unia Reńska Wieś
Orzeł Dzierżysław 0-4 Sudety Burgrabice
Tęcza Kietrz/Kozłówki 6-5 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Czarni Otmuchów 6-1 Orzeł Branice
LKS Rusocin 0-1 Ruch Zdzieszowice
Fortuna Głogówek 2-1 LKS Goświnowice
ZKS Górażdże 0-3 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Czarni Korfantów 1-0 Pogoń Prudnik



Kolejka 4 - 31 sierpnia

Unia Reńska Wieś 2-0 Pogoń Prudnik
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-1 Czarni Korfantów
LKS Goświnowice 0-2 ZKS Górażdże
Ruch Zdzieszowice 0-1 Fortuna Głogówek
Orzeł Branice 2-1 LKS Rusocin
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-6 Czarni Otmuchów
Sudety Burgrabice 5-0 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Start Bogdanowice 8-1 Orzeł Dzierżysław



Kolejka 5 - 3 września

Orzeł Dzierżysław 3-0 Unia Reńska Wieś
Tęcza Kietrz/Kozłówki 1-2 Start Bogdanowice
Czarni Otmuchów 1-0 Sudety Burgrabice
LKS Rusocin 4-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Fortuna Głogówek 5-1 Orzeł Branice
ZKS Górażdże 1-1 Ruch Zdzieszowice
Czarni Korfantów 1-0 LKS Goświnowice
Pogoń Prudnik 6-0 Polonia Gołuszowice-Głubczyce



Kolejka 6 - 10 września

Unia Reńska Wieś 2-0 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
LKS Goświnowice 0-2 Pogoń Prudnik
Ruch Zdzieszowice 1-2 Czarni Korfantów
Orzeł Branice 2-5 ZKS Górażdże
Naprzód Ujazd Niezdrowice 4-1 Fortuna Głogówek
Sudety Burgrabice 1-1 LKS Rusocin
Start Bogdanowice 5-2 Czarni Otmuchów
Orzeł Dzierżysław 3-1 Tęcza Kietrz/Kozłówki



Kolejka 7 - 17 września

Tęcza Kietrz/Kozłówki 0-1 Unia Reńska Wieś


uchylono zweryfikowane zawody vo utrzymując wynik uzyskany na boisku

Czarni Otmuchów 1-0 Orzeł Dzierżysław
LKS Rusocin 1-2 Start Bogdanowice
Fortuna Głogówek 0-1 Sudety Burgrabice
ZKS Górażdże 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Czarni Korfantów 1-3 Orzeł Branice
Pogoń Prudnik 0-1 Ruch Zdzieszowice
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-1 LKS Goświnowice



Kolejka 8 - 24 września

Unia Reńska Wieś 1-1 LKS Goświnowice
Ruch Zdzieszowice 0-2 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Orzeł Branice 0-1 Pogoń Prudnik
Naprzód Ujazd Niezdrowice 7-1 Czarni Korfantów
Sudety Burgrabice 3-1 ZKS Górażdże
Start Bogdanowice 2-1 Fortuna Głogówek
Orzeł Dzierżysław 1-3 LKS Rusocin
Tęcza Kietrz/Kozłówki 0-0 Czarni Otmuchów



Kolejka 9 - 1 października

Czarni Otmuchów 1-0 Unia Reńska Wieś
LKS Rusocin 2-2 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Fortuna Głogówek 2-3 Orzeł Dzierżysław
ZKS Górażdże 1-3 Start Bogdanowice
Czarni Korfantów 1-1 Sudety Burgrabice
Pogoń Prudnik 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 5-1 Orzeł Branice
LKS Goświnowice 3-1 Ruch Zdzieszowice



Kolejka 10 - 8 października

Unia Reńska Wieś 2-0 Ruch Zdzieszowice
Orzeł Branice 2-0 LKS Goświnowice
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Sudety Burgrabice 1-2 Pogoń Prudnik
Start Bogdanowice 6-1 Czarni Korfantów
Orzeł Dzierżysław 2-0 ZKS Górażdże
Tęcza Kietrz/Kozłówki 7-0 Fortuna Głogówek
Czarni Otmuchów 1-2 LKS Rusocin



Kolejka 11 - 15 października

LKS Rusocin 0-2 Unia Reńska Wieś
Fortuna Głogówek 2-3 Czarni Otmuchów
ZKS Górażdże 1-2 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Czarni Korfantów 2-2 Orzeł Dzierżysław
Pogoń Prudnik 2-0 Start Bogdanowice
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-1 Sudety Burgrabice
LKS Goświnowice 0-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Ruch Zdzieszowice 2-0 Orzeł Branice



Kolejka 12 - 22 października

Unia Reńska Wieś 1-1 Orzeł Branice
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-1 Ruch Zdzieszowice
Sudety Burgrabice 4-2 LKS Goświnowice
Start Bogdanowice 1-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Orzeł Dzierżysław 1-0 Pogoń Prudnik
Tęcza Kietrz/Kozłówki 2-3 Czarni Korfantów
Czarni Otmuchów 0-2 ZKS Górażdże
LKS Rusocin 3-6 Fortuna Głogówek



Kolejka 13 - 29 października

Fortuna Głogówek 0-0 Unia Reńska Wieś
ZKS Górażdże 0-1 LKS Rusocin
Czarni Korfantów 1-1 Czarni Otmuchów
Pogoń Prudnik 6-3 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 0-0 Orzeł Dzierżysław
LKS Goświnowice 2-2 Start Bogdanowice
Ruch Zdzieszowice 2-5 Sudety Burgrabice
Orzeł Branice 3-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice



Kolejka 14 - 5 listopada

Unia Reńska Wieś 1-0 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Sudety Burgrabice 4-0 Orzeł Branice
Start Bogdanowice 3-2 Ruch Zdzieszowice
Orzeł Dzierżysław 3-0 LKS Goświnowice (wo)
zweryfikowano vo za udział nieuprawnionych zawodników na boisku 0-1
Tęcza Kietrz/Kozłówki 0-3 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Czarni Otmuchów 2-0 Pogoń Prudnik
LKS Rusocin 4-1 Czarni Korfantów
Fortuna Głogówek 2-2 ZKS Górażdże



Kolejka 15 - 12 listopada

ZKS Górażdże 0-2 Unia Reńska Wieś
Czarni Korfantów 0-1 Fortuna Głogówek
Pogoń Prudnik 1-0 LKS Rusocin
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 0-1 Czarni Otmuchów
LKS Goświnowice 1-1 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Ruch Zdzieszowice 4-0 Orzeł Dzierżysław
Orzeł Branice 2-3 Start Bogdanowice
Naprzód Ujazd Niezdrowice 5-3 Sudety Burgrabice



Kolejka 16 - 1 kwietnia

Unia Reńska Wieś 2-0 Sudety Burgrabice
w Nysie na boisku Stali
Naprzód Ujazd Niezdrowice 0-2 Start Bogdanowice
Orzeł Branice 2-1 Orzeł Dzierżysław
Ruch Zdzieszowice 1-0 Tęcza Kietrz/Kozłówki
LKS Goświnowice 2-1 Czarni Otmuchów
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 1-0 LKS Rusocin
Pogoń Prudnik 3-1 Fortuna Głogówek
Czarni Korfantów 3-5 ZKS Górażdże



Kolejka 17 - 8 kwietnia

Czarni Korfantów 1-0 Unia Reńska Wieś
ZKS Górażdże 0-0 Pogoń Prudnik
Fortuna Głogówek 3-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
LKS Rusocin 2-0 LKS Goświnowice
Czarni Otmuchów 2-1 Ruch Zdzieszowice
Tęcza Kietrz/Kozłówki 2-1 Orzeł Branice
Orzeł Dzierżysław 1-2 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Start Bogdanowice 5-1 Sudety Burgrabice



Kolejka 18 - 15 kwietnia

Unia Reńska Wieś 0-2 Start Bogdanowice
w Nysie na boisku Stali
Sudety Burgrabice 0-1 Orzeł Dzierżysław
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-3 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Orzeł Branice 0-2 Czarni Otmuchów
Ruch Zdzieszowice 5-0 LKS Rusocin
LKS Goświnowice 2-0 Fortuna Głogówek
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 6-0 ZKS Górażdże
Pogoń Prudnik 3-0 Czarni Korfantów



Kolejka 19 - 22 kwietnia

Pogoń Prudnik 2-0 Unia Reńska Wieś
Czarni Korfantów 2-3 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
ZKS Górażdże 0-4 LKS Goświnowice
Fortuna Głogówek 0-2 Ruch Zdzieszowice
LKS Rusocin 1-0 Orzeł Branice
Czarni Otmuchów 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Tęcza Kietrz/Kozłówki 4-2 Sudety Burgrabice
w Kietrzu
Orzeł Dzierżysław 0-3 Start Bogdanowice
w Rozumicach



Kolejka 20 - 29 kwietnia

Unia Reńska Wieś 1-1 Orzeł Dzierżysław
w Nysie
Start Bogdanowice 3-3 Tęcza Kietrz/Kozłówki
Sudety Burgrabice 1-3 Czarni Otmuchów
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-2 LKS Rusocin
Orzeł Branice 1-1 Fortuna Głogówek
Ruch Zdzieszowice 3-3 ZKS Górażdże
LKS Goświnowice 4-1 Czarni Korfantów
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 1-0 Pogoń Prudnik



Kolejka 21 - 3 maja

Polonia Gołuszowice-Głubczyce 0-1 Unia Reńska Wieś
Pogoń Prudnik 1-1 LKS Goświnowice
Czarni Korfantów 4-2 Ruch Zdzieszowice
ZKS Górażdże 3-0 Orzeł Branice (wo)

zweryfikowano vo za udział nieuprawnionego zawodnika na boisku 0-3

Fortuna Głogówek 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
LKS Rusocin 1-2 Sudety Burgrabice
Czarni Otmuchów 0-0 Start Bogdanowice
Tęcza Kietrz/Kozłówki 2-2 Orzeł Dzierżysław



Kolejka 22 - 6 maja

Unia Reńska Wieś 3-0 Tęcza Kietrz/Kozłówki w Nysie Orzeł Dzierżysław 3-2 Czarni Otmuchów
w Rozumicach
Start Bogdanowice 8-1 LKS Rusocin
Sudety Burgrabice 6-0 Fortuna Głogówek
Naprzód Ujazd Niezdrowice 6-3 ZKS Górażdże
Orzeł Branice 0-3 Czarni Korfantów (wo)
zweryfikowano vo na boisku
Ruch Zdzieszowice 1-0 Pogoń Prudnik
LKS Goświnowice 1-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce



Kolejka 23 - 13 maja

LKS Goświnowice 0-1 Unia Reńska Wieś
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 2-0 Ruch Zdzieszowice
Pogoń Prudnik 3-0 Orzeł Branice (wo)
zweryfikowano vo na boisku 4-1
Czarni Korfantów 0-4 Naprzód Ujazd Niezdrowice
ZKS Górażdże 5-1 Sudety Burgrabice
Fortuna Głogówek 1-0 Start Bogdanowice
LKS Rusocin 2-0 Orzeł Dzierżysław
Czarni Otmuchów 4-0 Tęcza Kietrz/Kozłówki



Kolejka 24 - 20 maja

Unia Reńska Wieś 0-0 Czarni Otmuchów w Nysie
Tęcza Kietrz/Kozłówki 5-3 LKS Rusocin
Orzeł Dzierżysław 5-0 Fortuna Głogówek
Start Bogdanowice 2-1 ZKS Górażdże
Sudety Burgrabice 4-2 Czarni Korfantów
Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-3 Pogoń Prudnik
Orzeł Branice 0-0 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Ruch Zdzieszowice 0-2 LKS Goświnowice



Kolejka 25 - 27 maja

Ruch Zdzieszowice 0-0 Unia Reńska Wieś
LKS Goświnowice 2-1 Orzeł Branice
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 0-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
Pogoń Prudnik 6-3 Sudety Burgrabice
Czarni Korfantów 1-3 Start Bogdanowice
ZKS Górażdże 6-0 Orzeł Dzierżysław
Fortuna Głogówek 1-5 Tęcza Kietrz/Kozłówki
LKS Rusocin 2-1 Czarni Otmuchów



Kolejka 26 - 3 czerwca

Unia Reńska Wieś 2-2 LKS Rusocin w Nysie
Czarni Otmuchów 3-0 Fortuna Głogówek (wo)
nie odbył się
Tęcza Kietrz/Kozłówki 2-6 ZKS Górażdże
Orzeł Dzierżysław 3-0 Czarni Korfantów
Start Bogdanowice 2-1 Pogoń Prudnik
Sudety Burgrabice 1-2 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 LKS Goświnowice
Orzeł Branice 0-4 Ruch Zdzieszowice



Kolejka 27 - 10 czerwca

Orzeł Branice 2-3 Unia Reńska Wieś
Ruch Zdzieszowice 1-1 Naprzód Ujazd Niezdrowice
LKS Goświnowice 3-1 Sudety Burgrabice
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 1-1 Start Bogdanowice
Pogoń Prudnik 0-0 Orzeł Dzierżysław
Czarni Korfantów 1-2 Tęcza Kietrz/Kozłówki
ZKS Górażdże 1-2 Czarni Otmuchów
Fortuna Głogówek 3-2 LKS Rusocin



Kolejka 28 - 15 czerwca

Unia Reńska Wieś 1-0 Fortuna Głogówek w Nysie
LKS Rusocin 1-3 ZKS Górażdże
Czarni Otmuchów 6-1 Czarni Korfantów
Tęcza Kietrz/Kozłówki 2-1 Pogoń Prudnik
Orzeł Dzierżysław 3-0 Polonia Gołuszowice-Głubczyce (wo)
zweryfikowano vo na boisku 1-0
Start Bogdanowice 2-3 LKS Goświnowice
Sudety Burgrabice 1-2 Ruch Zdzieszowice
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-0 Orzeł Branice



Kolejka 29 - 18 czerwca

Naprzód Ujazd Niezdrowice 3-0 Unia Reńska Wieś
Orzeł Branice 2-2 Sudety Burgrabice
Ruch Zdzieszowice 2-1 Start Bogdanowice
LKS Goświnowice 2-4 Orzeł Dzierżysław
Polonia Gołuszowice-Głubczyce 0-3 Tęcza Kietrz/Kozłówki (wo)
zweryfikowano vo na boisku 2-0
Pogoń Prudnik 0-4 Czarni Otmuchów
Czarni Korfantów 1-5 LKS Rusocin
ZKS Górażdże 2-2 Fortuna Głogówek



Kolejka 30 - 24 czerwca

Unia Reńska Wieś 1-2 ZKS Górażdże
Fortuna Głogówek 4-2 Czarni Korfantów
LKS Rusocin 5-3 Pogoń Prudnik
Czarni Otmuchów 4-1 Polonia Gołuszowice-Głubczyce
Tęcza Kietrz/Kozłówki 3-1 LKS Goświnowice
Orzeł Dzierżysław 1-1 Ruch Zdzieszowice
Start Bogdanowice 5-2 Orzeł Branice
Sudety Burgrabice 4-3 Naprzód Ujazd Niezdrowice

   Sponsorzy
   Zareklamuj Się Linkiem
..::Linki::..

Najlepsze Radio W Sieci: MyMusicFM

ArtCreativ || Komisowe || Flmy Online || Forum O Kobietach || 4Clubbers || VfL Bochum || Twoja Strona

Twoja Strona || Twoja Strona || Twoja Strona || Twoja Strona || Twoja Strona || Twoja Strona


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie